Get Adobe Flash player

szyszkowa polanaue1

W piątek, 5.02.2020 odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Odwiedziły nas postaci ze wszystkich bajek, superbohaterowie oraz przedstawiciele służb bezpieczeństwa, jak straż pożarna i policja. Skoczna, wesoła muzyka sprzyjała w radosnych tańcach, konkursach i zabawach. Nie zabrakło też zdrowych i słodkich przekąsek i napojów. Radosne i uśmiechnięte buzie są niezbitym dowodem, że bal był udany. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla naszych przedszkolaków.

Przekąski zostały sfinansowane z Funduszu Przedszkolaka.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku

 

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi, w budynku i tekst „MOJA OBECNOŚĆ”

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information