Get Adobe Flash player

szyszkowa polanaue1

W roku 2014/2015:

  • dzieci z rocznika 2009 zostaną objęte obowiązkiem rocznego wychowania przedszkolnego.Rodzice mają prawo wyboru placówki oświatowej, do której będzie uczęszczać dziecko (w tym przypadku nie obowiązuje rejonizacja). Obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego można realizować w naszym przedszkolu (bez względu na miejsce zamieszkania, zapraszamy również mieszkańców innych gmin).
  • dzieci z rocznika 2008, urodzone od 1 lipca do 31 grudnia, mogą zarówno kontynuować naukę i zabawę w przedszkolu, jak również rozpocząć edukację w szkole podstawowej, razem ze starszymi dziećmi. Wybór należy do rodziców. Rodzice mogą zdecydować, że dziecko pozostanie w przedszkolu. 6-latki są bardzo mile widziane w naszym Przedszkolu.

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information