Get Adobe Flash player

szyszkowa polanaue1

Miło nam poinformować, że Przedszkole otrzymało od UNICEF Polska certyfikat Placówki Odpowiedzialnej Społecznie.

  W ubiegłym roku szkolnym nasze Przedszkole brało udział w ogólnopolskiej akcji zaWody dla Afryki, która dotyczyła racjonalnego gospodarowania wodą. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda sytuacja z dostępem do pitnej wody na świecie, stworzyły "Kodeks oszczędzania wody", a nawet budowały samodzielnie oczyszczalnię wody. Krzewienie w naszym Przedszkolu idei społecznej odpowiedzialności dało nam mnóstwo radości i satysfakcji!

41949954 2178181675774151 2460064968301608960 n

zawodydlaafryki

zawodydlaafryki 1

zawodydlaafryki 2

Informujemy, że na swoich stronach www stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki..

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information